Apartmán BKK

na slunné straně Alp

Rezervujte si termín

Apartmán se nachází v 1.patře apartmánového domu na hlavní třídě v Bad Kleinkirchheim. Je vzdálený pouhých 300 m od nejbližší lanovky lyžařského střediska. Ski bus staví přímo před domem a doveze vás ke všem nástupním místům a lanovkám v okolí. V pěší vzdálenosti jsou lázně Therme Sankt Kathrein i lázně Thermal-Romerbad. Přes ulici je supermaket SPAR, hned vedle také BILLA. V domě je restaurace se středomořskou kuchyní.

Pro vaše pohodlí

Apartmán 2kk o celkové ploše 65 m2 se skládá z velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou, ložnice, chodby, koupelny, samostatného WC a terasy s posezením

 

V obývacím pokoji je zcela nová, prostorná kuchyňská linka s elektrickou varnou deskou, multifunkční troubou, lednicí s mrazáčkem a myčkou nádobí. Je kompletně vybavena nádobím pro vaření i stolování. K dispozici je také varná konvice, kapslový kávovar Nespresso a topinkovač.

 

Součástí kuchyňského prostoru je i jídelní část se stolem a židlemi.

 

V obývací části najdete konferenční stolek a velkou sedací soupravu, která může v případě potřeby posloužit jako 5-6 lůžko (vyžádání na dotaz). Je zde umístěna i postel pro 2 osoby a nábytek pro uložení vašeho oblečení.

 

Prosklená jižní stěna zajišťuje dostatek světla v obývací části a nabízí výhled na protilehlé alpské stráně. Na terase o velikosti 10 m2 s večerním osvětlením najdete v létě příjemné posezení u kávy či sklenky vína.

 

V ložnici je velká manželská postel a komoda pro uložení vašich věcí.

 

V koupelně je vana, WC je samostatně.

 

 

Kalendář rezervací

Vyberte si termín

čím delší dovolená, tím více odpočinku

Pošlete svou poptávku

a začněte si balit

Váš pobyt může začít

těšíme se na Vás


11.2022

27

Nová kuchyňská linka

Právě pro Vás přestavujeme kuchyň. Od začátku zimní sezony 22/23 se můžete těšit na kompletně novou kuchyň včetně spotřebičů.

Vítáme Vás na naších stránkách. Do budoucna zde najdete recenze našeho Apartmánu. Začínáme a tak budeme rádi, když nám napíšte co se Vám líbilo a co bychom mohli ještě vylepšit. Děkujeme a těšíme se na Vaše reakce.


09.2021

27

Začínáme !!!

Zahajujeme naší 1.zimní sezónu v Apartmánu BKK