Apartmán BKK

na slunné straně Alp

Rezervujte si termín

Korutany, nejjižnější rakouská spolková země, jsou opravdovým rájem pro aktivní dovolenou. Mírné klima s velkým počtem slunečných hodin, čerstvé místní kulinářské dobroty, a nejen to. Městečko Bad Kleinkirchheim (BKK) má poklidnou, lázeňskou atmosféru. Hlavní třída, začínající u první lanovky Sonnwiesenbahn a končící za hlavní lanovkou na Kaiserburg, je dlouhá přes 3 km a nabízí spoustu restaurací, kavárniček a obchůdků se spotřebním i tradičním zbožím. Ty jsou situovány především ve dvou místech, právě kolem lázní St. Kathrein a Romerbad. Náš apartmán leží zhruba uprostřed, mezi lázněmi a má tedy ideální polohu.

Ráj pro lyžaře i nelyžaře, pro malé i velké na slunné straně Alp

V zimě je BKK rájem pro lyžaře. Městečko je obklopené vrcholy Nockberge s pěkným převýšením a rozmanitými typy sjezdovek. Je zde více než 103 kilometrů perfektně upravených sjezdových tratí, 24 lanovek a vleků, včetně pohodlných expresních 6-ti sedaček a kabinových lanovek.

Domov legendárního Franze Klammera je navzdory „jeho“ černé závodní trati spíš areálem pro střední lyžařskou třídu, milující dlouhé a červené sjezdy. Ovšem na své si tu přijdou všechny typy lyžařů.

 

Pro děti je zde připraveno 18 km modrých tratí, dětská zážitková sjezdovka, bobová dráha, snow park, dětská lyžařská školička, rodinné slevy na skipasy a spoustu dalšího.

 

Pro náročné lyžaře jsou naopak ideální dlouhé svahy Svahy Kaiserburgu (2 055 m) a Strohsacku (1 904 m) se sportovně laděnými sjezdovkami, které vedou v dostatečně širokých lesních průsecích. Nachází se zde i hravý svah s černou sjezdovkou, boulová sjezdovka a také neupravovaná závodní sjezdovka.

Mezi sympatické atrakce areálu patří také relaxační lehátka a gauče podél sjezdovek a množství restaurací, horských chat a ski barů.

 

Pro běžkaře je přímo v místě upravovaná 10 km běžkařská trať vedoucí údolím s výhledy na zasněžené stráně Nockberge a dalších téměř 50 km tratí v okolí.

 

K nelyžařským aktivitám patří třeba osvětlená sáňkařská dráha, bobová dráha, projížďka se psím spřežením, bruslení, výlet na sněžnicích a samozřejmě termální lázně se saunovým světem, které si určitě dopřejte po dni stráveném na lyžích. Doporučujeme zakoupit kombinovaný skipas (lyže-lázně).

 

Zkrátka, kombinace lyžování, welness lázní a množství dalších aktivit, společně s umístěním na slunné straně Alp je zárukou vaší nezapomenutelné dovolené.

 

Další informace:

https://www.badkleinkirchheim.com/

 

 

Lázně v zimě

V pěší vzdálenosti od apartmánu jsou dvoje lázně, které určitě doporučujeme navštívit. Oboje jsou umístěné přímo u nástupních stanic lanovek s výhledy na alpské stráně. Jde o lázně Therme Sankt Kathrein a lázně Thermal-Romerbad.

Není nic příjemnějšího, než po dni stráveném na lyžích zrelaxovat svoje tělo v sauně, vířivém bazénu či zajít na masáž. Lázně nabízí venkovní i vnitřní bazény, různé druhy saun, tobogán a další dětské atrakce, vířivé bazény, relaxační zóny, masáže a různé kosmetické procedury.

Lze zakoupit kombinovaný skipas na lyžování společně se vstupem do lázní.

 

Více informací na:

www.badkleinkirchheim.com/thermal-roemerbad/therme/

www.therme-kathrein.at

Kalendář rezervací

Vyberte si termín

čím delší dovolená, tím více odpočinku

Pošlete svou poptávku

a začněte si balit

Váš pobyt může začít

těšíme se na Vás


11.2022

27

Nová kuchyňská linka

Právě pro Vás přestavujeme kuchyň. Od začátku zimní sezony 22/23 se můžete těšit na kompletně novou kuchyň včetně spotřebičů.

Vítáme Vás na naších stránkách. Do budoucna zde najdete recenze našeho Apartmánu. Začínáme a tak budeme rádi, když nám napíšte co se Vám líbilo a co bychom mohli ještě vylepšit. Děkujeme a těšíme se na Vaše reakce.


09.2021

27

Začínáme !!!

Zahajujeme naší 1.zimní sezónu v Apartmánu BKK